KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16358235
nr 1635 8235
David Ljungdahl
(1870-1940), Sverige
Blandteknik, Stockholms ström. Signerad, daterad 1898,45x71 cm, yttermått inklusive ram: 53x80 cm
måndag 12 augusti 2024
kl 18:03:02
David Ljungdahl
Läs mer om David Ljungdahl